Articles

Elu-olust

Esmaspäeva õhtul kohtusime meie uue CS kostitajaga, kelleks on Itaallane Donato Culino. Donato viis meid kohe oma itaallastest sõprade juurde, kus kõik kolm itaalia meest hakkasid pitsat ja pastat küpsetama. See oli vaatepilt omaette. Varsti saabus veel viis itaallast ja me veetsime mõnusa õhtu hea toidu ja toreda seltskonnaga.

Teisipäevast läksime ühte backbackerite hotelli, kus ühistoas maksab voodikoht 750 šillingit, ehk 7,5 eurot öö. Koht ise on väga muhe ja hubane. Ei midagi liiga uhket, aga kõik mis vaja, on olemas. Kuna praegusest reisi lõpuni on pea kogu meie ajakava planeeritud ja enam ei ole eriti ei aega ega võimalust CS kostitajaid leida, siis ilmselt saab sellest hostelist ka meie peamine ööbimiskoht Nairobis.

Teisipäevast liitus meie seltskonnaga ka Priidu tüdruksõber Brinka Kanadast, kes on meditsiinitudeng ja toob uusi ideid ja energiat just oma teadmistega meditsiini vallas.

Laupäeval toimus meie esimene (ja võib-olla isegi ainus) tööväline üritus – nimelt olime kutsutud oma tuttava püramiidi põhjade turu uurija Niti Bhani sünnipäevale. Selle raames grillisime purgereid, nautisime seltskonda ja päikest mõnusa basseini ääres.

Päevad on meil tihedad ja kiired, nädal on juba möödas, kuid nii palju on veel teha – tundub, et mida rohkem me teada saame, seda rohkem saame aru kui palju on veel teha. Kuid meie võimalused on piiratud ja nendes piirides tuleb hakkama saada ning endast parim anda. Nagu ikka.

PS. Lisaks eesti meediale sai meie projekt kajastust ka Lätis ja isegi vene meedias:

http://rus.tvnet.lv/novosti/za_rubjezhom/193410-estonci_rjeshili_nakormit_afrikancjev